2003 - JEDNÉ NOCI NA PUKLICI ep

by TARAS BULLBA

/
  • Streaming + Download

     

1.
02:55
2.
3.
02:07
4.
02:45
5.
01:50
6.
03:47

about

6 song album released in limited pressing (cca 100ks on DIY CD-r in 2003) to support our trip in GERMANY

credits

released June 1, 2003

Music and lyrics: BACHI

BACHI - guitar, vocals
DEJFFF - guitar
TEREZ - bass
PALMA - drums

DR - bass (5)

cover design: DEJFFF

recorded in our rehearsal room by Pavel Hůrka
produced by Pavel Hůrka a TARAS BULLBA
sound by Pavel Hůrka

Thanks to Pavel Hůrka a Palmovo rodině

tags

license

Track Name: Taras Bullba
Jó tak sme zde, abysme nakopali vás do prdele. Žádný umění, jen prostě zábavně. Jó tak sme zde!! Hrajeme pro vás, ale hlavně pro sebe. Na ňáký kritiky my z vejšky sereme. Tak vostrý sme.
Jsme tu - pro děti, pro rodiče, strejdu i tetu. Jsme tu - I pro hipýky, co teď válej raketu. Jsme tu - apoliticky, hudba není parlament. Jsme tu - my nejsme zrovna ti, co chtějí z kola ven.
Jsme tu - vznikly jsme prostě tak, že se nám chtělo hrát. Jsme tu - nejsme ti, co to chtějí do rádia prát. Jsme tu - vzali sme punkrock jako způsob projevu. Jsme tu - děláme tohle jen pro naší zábavu.
Jó tak jsme zde..
Track Name: I wanna be sXe
Sometimes I want to be straight edge.
Clubs and pubs and everything I like. Sometimes it´s getting so hard. Morning monkey, headache - dear Fat Mike. Sometimes I wanna a new start. I don´t want to be drunk forever, I´ll be a homesick mama´s guy. Me and my friends, we will be together - against the drugs, because we want to be straight edge.
Friday, saturday...I´ll be at home trying to learn and to play with my toys. Collecting stamps and speak with my dad about sweet school that I love. I don´t want...
Straight edge straight edge fucking straight edge fucking straight edge guy.
I will be good guy
Track Name: Debil war
Člověk se někdy musí ptát, jestli už má se tady bát. Nečinně přihlížet a sledovat bitvu dvou různejch pohledů na svět. Rozeznat dovedu, pochopit je fakt asi nesvedu.
Když ňákej póvl zkurvenej, řekne si fuck off s USA, zničim si svět, pak budu spokojenej. Na oplátku - to se nevidí, házejí bomby do lidí. Důvod jsou jenom prachy. Že se nestydí!!
Track Name: Žiju rád
Někdy si říkám, že všechno kolem na hovno je.
Takový stavy asi každej člověk zná.
Zklamání z neúspěchu. Každá věc si bere svoje.
Vrátit to do normálu těžkou práci dá...

Mám však spoustu věcí, kterejch nechci se vzdát.
Za tu svoji pravdu vždycky budu se rvát.

Všechny ty věci, co kazí nám den,
prostě je vyhoďte z hlavy ven.
Pojďte se tomu smát.
Přes tyhle starosti, pojďme si říct,
prostě se vyřvat z plných plic,
že přesto žiju rád

Někdy si říkám, že všechno kolem na hovno je.
Takový lidi asi každej člověk zná.
Ťežko se říká, že každá blbost k něčemu je.
Abys to překonal, tak nesmíš bejt sám.
Track Name: We
We come with powerguns, we despite all the problems. We choose the betterway to kill our dreams. We´re just a fucking crew, our language is a punkrock. Unbelieveable, it could seems.
We´re so funny, but we have no money. We have no future, it doesn´t matter. Destroy your body, it´s cool if you study. If I have nothing, I´m feeling better.
Am I a fucking piece in herd of our ideas. I think that no, because I have my mind. Sometimes I feel so free like a bird. Oh mama mia, I trust myself, but I can look so blind.
We´re so...
Track Name: Děti
Děti bez odhodlání. Sami se neubrání. Snaží se zůstat sví, jen to vaše přání jim v tom brání. Stanovíte jejich cíle, jenže od jistý chvíle, kdy příde zklamání. No a pak není cesty ven.
Řekli si proč tu vlastně jsem. Zklamal jsem všechny a musím ven. Z kola ven. To jsou ty přehnaný ambice, příkladů jsou tisíce. Chtěli ven. Z kola ven.
Měli svoje vlastní sny, kvůli vám krátily si dny. Nevěříte, hle nad vámi. Tam, kam nebyli pozváni. Nemá smysl budovat svý já tam, kde se musíš bát. To pak snad, příjde kat.
Řekly si...