Nejsme Žádný Blbý Můzy (Alive In Divadlo Pod Lampou)

by TARAS BULLBA

/
  • Streaming + Download

    Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.

      130 CZK  or more

     

1.
01:01
2.
02:56
3.
02:18
4.
02:39
5.
01:49
6.
02:37
7.
03:57
8.

about

Our second live album consists of TWO PREVIOUSLY UNRELEASED TRACKS and some tracks from our first three albums.

credits

released March 1, 2004

BACHI - vocals, guitar
DEJFFF - guitar
TEREZ - bass
PALMÍK - drums

tags

license

Track Name: Punk is dead
Jsem drsnej pankáč, mam svý číro a budu teď fakovat celej svět.
Na zdi čmárat "Punks not dead".
Všechno jsem zažil, všechno už znám. Je mi 15 let a mám triko Exploited.
Máma mi nezajímá, táta je vůl. Nejchytřejší jsem já. Dělam bordel, dyť vo tom je punk. Sockuju, kradu rád.
No tak, kde je hodnota těch vašich myšlenek.
Kde je ta hodnota, těch vašich rádoby punkovejch myšlenek.
Track Name: Imagefuckers
Zdar kámo,
no ty ale vypadáš. Jaktože se o svou image vůbec nestaráš. Jseš out. Takhle by tě holky nechtěly. Podívej se na mě, mám gel snad až v prdeli.
A co tvý hadry. Ty už dneska dávno neletí. Jak vypadat normálně ti určujeme my. Co posloucháš? Ňákej ten tvůj divnej punk. Proč? Vždyť teďko právě in jsou kluci z Linkin Park.

No my jdem a budujem. Módní trendy sledujem. Chcem sami sebe ztratit, prej se to dneska má. Co byste chtěli víc? Co vám zbyde? Vůbec nic. No tak si prodlužujte cestu k svýmu já.

Zdar pózo,
no ty ale vypadáš. Proč si říkáš pankáč, když nemáš číro jako já. Jseš zmrd. Takový do scény nepatří. Pyramidky, sichry, placky - Tak definice zní. A ty kapely, co posloucháš jsou hrozně komerční. Jen protože umí hrát a zpěvy nejsou falešný.
Jsme imagefuckers, jsme nejlepší a všichni víme svý. Jako krysy na popravu jdem a nikdo z nás to vůbec neřeší.

No my jdem...
Track Name: Debil war
Člověk se někdy musí ptát, jestli už má se tady bát. Nečinně přihlížet a sledovat bitvu dvou různejch pohledů na svět. Rozeznat dovedu, pochopit je fakt asi nesvedu.
Když ňákej póvl zkurvenej, řekne si fuck off s USA, zničim si svět, pak budu spokojenej. Na oplátku - to se nevidí, házejí bomby do lidí. Důvod jsou jenom prachy. Že se nestydí!!
Track Name: Tradiční
Tradiční pohled na svět, tradiční způsob žití, tradiční výklad - kdo jsem já. Pravda je jenom jedna, ta nejdůležitější. Blbej je kdo to neuznává. Kdo vám dal to právo říkat co je normální!? Tolerance pro vás zřejmě výraz neznámý. Splynout s davem - tím jen pohřbíš identitu svou, no a podpoříš tu show. Jenomže já jsem chtěl bejt trochu jinej než vy. Byl jsem a taky vždycky budu proti vám. Vidím vám to na očích. Jsem ten špatnej, jsem ten hřích, jsem stroj, co nechce pracovat. Odmítl jsem kejvat hlavu za konzumního rytmu, v tradicích názor pochovat.
Track Name: We
We come with powerguns, we despite all the problems. We choose the betterway to kill our dreams. We´re just a fucking crew, our language is a punkrock. Unbelieveable, it could seems.
We´re so funny, but we have no money. We have no future, it doesn´t matter. Destroy your body, it´s cool if you study. If I have nothing, I´m feeling better.
Am I a fucking piece in herd of our ideas. I think that no, because I have my mind. Sometimes I feel so free like a bird. Oh mama mia, I trust myself, but I can look so blind.
We´re so...
Track Name: Taras Bullba
Jó tak sme zde, abysme nakopali vás do prdele. Žádný umění, jen prostě zábavně. Jó tak sme zde!! Hrajeme pro vás, ale hlavně pro sebe. Na ňáký kritiky my z vejšky sereme. Tak vostrý sme.
Jsme tu - pro děti, pro rodiče, strejdu i tetu. Jsme tu - I pro hipýky, co teď válej raketu. Jsme tu - apoliticky, hudba není parlament. Jsme tu - my nejsme zrovna ti, co chtějí z kola ven.
Jsme tu - vznikly jsme prostě tak, že se nám chtělo hrát. Jsme tu - nejsme ti, co to chtějí do rádia prát. Jsme tu - vzali sme punkrock jako způsob projevu. Jsme tu - děláme tohle jen pro naší zábavu.
Jó tak jsme zde..
Track Name: Jaký sme
Kecy vo tom jaký sme a co děláme, že nic neznáme a že se jenom flákáme. Nechápu, co po nás chcete a za čím ženete. Od nás to nečekejte. To se proberte.
Jeden krok a maturita, druhej krok - vejška, už jsi tam.., první job, svatba, dítě - jseš táta. Nic proti vám, co to tak chcete. Třeba to i dokážete, nechte však tu mojí volbu prostě jenom na tom, co chci já.
Třeba takhle dopadnu i já a budu za to rád a o víkendech smát - si se svým malým klukem hrát. Přes tejden do práce chodit a svý mládí zahodit, ale spokojeně žít a užívat si klid...
Jeden krok...
Track Name: Frkin´ story
Proti sobě, kvůli tobě. V týhle době vyhni se zlobě. V hlavě zmatek, jak malej spratek máš. Vždycky nejvíc, za každou cenu - To nejde brácho. Naředit mozek - na to přece máš. Vydim tohle stádo a jde to mimo mě. Nechci slyšet a nechci vidět šeď. Nějakej pud by bodnul, ten sebezáchovy. Dneska možná, zejtra vážně ne. Jenže já chci cejtit se jak král. Nakopat to svinstvo do mě. Fuck off tahle společnost. Stvořil jsem si vlastní normy. To mi sedí. Je to dost. Jenom jedna věc mi nejde, pochopit to nejvyšší patro s názvem konec. Tak zase nikdy nikde. Zdar.